PowerSlide kolečkové brusle Phuzion Orbit Girls 2016

Nový produkt

Nové dětské kolečkové brusle Powerslide Phuzion Orbitjsou určeny pro naše děti. Povedený design pro chlapce nebo dívky a vysoká kvalita typická pro řadu Phuzion

Parametry

2 390 Kč

Prosíme o kontrolu velikosti podle tabulky uvedené v popisu tohoto produktu! U některých produktů nemusí rozměry odpovídat tradičním velikostem.
30 ks

- +

Přidat k porovnání

 
Popis

Nové dětské kolečkové brusle Powerslide Phuzion Orbit jsou určeny pro naše děti. Povedený design pro chlapce nebo dívky a vysoká kvalita typická pro řadu Phuzion. Dětské in-line brusle Powerslide Phuzion Orbit 2016 jsou roztahovací v rozmezí 3 velikostí a jsou vybaveny velice jednoduchým systémem jejího nastavení - po uvolnění páčky nebo stlačení tlačítka posouváte špičku botičky. 

Podvozek Aluminium 3D Stamped je lehký, osazený kolečky Powerslide (64, 72, 76mm dle velikosti brusle) o tvrdosti 82Aložisky WCD ABEC 5. Bota je anatomicky polstrovaná pro dětskou nohu, komfortní, z vnější strany tvořená syntetickou kůží a mikrovláknem. Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení. 

Brusle se jednoduše nazouvá díky technologii Easy Slip In, která vychází z dlouholetých zkušeností firmy Powerslide. Při nazouvání se výborně hodí velké poutko na zadní části brusle. Základní utažení bruslí je zajištěno oblíbeným klasickýmšněrováním s pevnými očky, poté se noha zajistí dlouhým suchým zipem a dotáhne pevnou přezkou s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí.

SPECIFIKACE:

  • podvozek: Aluminium 3D Stamped
  • kolečka: Powerslide 64/72/76mm, tvrdost 82A
  • ložiska: WCD ABEC 5, 608
  • velikost 27-30 kolečka 64mm; 31-34 kolečka 72mm; 35-38 kolečka 76mm

Napsat recenzi

PowerSlide kolečkové brusle Phuzion Orbit Girls 2016

Nové dětské kolečkové brusle Powerslide Phuzion Orbitjsou určeny pro naše děti. Povedený design pro chlapce nebo dívky a vysoká kvalita typická pro řadu Phuzion

Napsat recenzi

 
Comments(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Menu

Porovnat 0