PowerSlide kolečkové brusle Phuzion Universe Boys 2016

Nový produkt

Nové dětské kolečkové brusle Powerslide Phuzion Universe 2016 jsou určeny pro naše děti.Povedený design pro chlapce i dívky a vysoká kvalitatypická pro řadu Phuzion.

Parametry

2 590 Kč

Prosíme o kontrolu velikosti podle tabulky uvedené v popisu tohoto produktu! U některých produktů nemusí rozměry odpovídat tradičním velikostem.
30 ks

- +

Přidat k porovnání

 
Popis

Kolečkové brusle dětské Powerslide Phuzion Universe 2015 jsou určeny pro naše děti. Povedený design pro chlapce i dívky a vysoká kvalita typická pro řadu Phuzion. Dětské in-line brusle Powerslide Phuzion Universe jsou roztahovací v rozmezí 4 velikostí a jsou vybaveny velice jednoduchým systémem jejího nastavení - po uvolnění páčky nebo stlačení tlačítkaposouváte špičku botičky. 

Podvozek AL 3D Stamped je lehký, osazený kolečky Powerslide o velikosti 76mm (70mm pro velikost 29-32), tvrdosti 82A a ložisky WCD ABEC 5. Bota je anatomicky polstrovaná pro dětskou nohu, komfortní, z vnější strany tvořená plastovým skeletem a syntetickou kůží. Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení. 

Brusle se jednoduše nazouvá díky technologii Easy Slip In, která vychází z dlouholetých zkušeností firmy Powerslide. Při nazouvání se výborně hodí velké poutko na zadní části brusle. Základní utažení bruslí je zajištěno oblíbeným klasickým šněrováním s pevnými očky, poté se noha zajistí dlouhým suchým zipem a dotáhne pevnou přezkou s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí. 

velikosti: 
29-32 / 18,5-20,3 cm (velikost koleček 70mm)
33-36 / 20,9-22,7 cm (velikost koleček 76mm)
37-40 / 23,3-25,2 cm (velikost koleček 76mm)

Specifikace:

  • podvozek: AL 3D Stamped
  • kolečka: Powerslide, tvrdost 82A
  • ložiska: WCD ABEC 5
  • brzda: Standard

Napsat recenzi

PowerSlide kolečkové brusle Phuzion Universe Boys 2016

Nové dětské kolečkové brusle Powerslide Phuzion Universe 2016 jsou určeny pro naše děti.Povedený design pro chlapce i dívky a vysoká kvalitatypická pro řadu Phuzion.

Napsat recenzi

 
Comments(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Menu

Porovnat 0