PowerSlide kolečkové brusle Phuzion Galaxy

Nový produkt

Kolečkové brusle dětské Powerslide Phuzion Galaxyjsou určeny pro naše děti. Povedený design pro chlapce i dívky a vysoká kvalita typická pro řadu Phuzion.

Parametry

2 790 Kč

Prosíme o kontrolu velikosti podle tabulky uvedené v popisu tohoto produktu! U některých produktů nemusí rozměry odpovídat tradičním velikostem.
30 ks

- +

Přidat k porovnání

 
Popis

Kolečkové brusle dětské Powerslide Phuzion Galaxy jsou určeny pro naše děti. Povedený design pro chlapce i dívky a vysoká kvalita typická pro řadu Phuzion. Dětské n line brusle Powerslide Phuzion Galaxy jsou roztahovací v rozmezí 4 velikostí a jsou vybaveny velice jednoduchým systémem jejího nastavení - po uvolnění páčky nebo stlačení tlačítka posouváte špičku botičky. 

Podvozek AL 3D Stamped je lehký, osazený kolečky Powerslide o velikosti (70mm pro velikost 29-32, 76mm pro velikost 33-36 a 37-40), tvrdosti 82A a ložisky WCD ABEC 7. Bota je anatomicky polstrovaná pro dětskou nohu, komfortní, z vnější strany tvořená syntetickou kůží a mikrovláknem. Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení.

Brusle se jednoduše nazouvá díky technologii Easy Slip In, která vychází z dlouholetých zkušeností firmy Powerslide. Při nazouvání se výborně hodí velké poutko na zadní části brusle. Základní utažení bruslí je zajištěno oblíbeným klasickým šněrováním s pevnými očky, poté se noha zajistí dlouhým suchým zipem a dotáhne pevnou přezkou s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí.


velikosti:

29-32 / 18,5-20,3 cm 
33-36 / 20,9-22,7 cm 
37-40 / 23,3-25,2 cm

SPECIFIKACE:

  • podvozek: 3-D lisovaný alu rám 
  • kolečka: Powerslide 70mm/76mm, tvrdost 82A
  • ložiska: WCD ABEC 7, 608

Napsat recenzi

PowerSlide kolečkové brusle Phuzion Galaxy

Kolečkové brusle dětské Powerslide Phuzion Galaxyjsou určeny pro naše děti. Povedený design pro chlapce i dívky a vysoká kvalita typická pro řadu Phuzion.

Napsat recenzi

 
Comments(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Menu

Porovnat 0